6 Nisan 2013 Cumartesi

Anneler Günü Hediye Seçimi Önerisi


Sizi dünyaya getiren, tüm hastalıklarınızda başınızda bekleyen, kötü anlarınızda sizi bir an olsun yalnız bırakmayan, sizin için özenle yemek hazırlayan, çocukken elleriyle sizi okula bırakan, hedefler koyarak başarılı olmanıza teşvik eden, sizin için daima dualar eden, sizin önceliklerinizi kendinden önce düşünen ve yaptığınız olumsuzluklarda daima arkanızda olup desteğini sizden esirgemeyen kutsal varlıklar; anneleriniz yılda bir kere de olsa şüphesiz ki kutlanıp, teşekkür edilmeye değerler.

Annelerin yaşamımızdaki önemini ve kıymetini onlara hissettirebilmemiz ve onları mutlu edebilmemiz adına, her yılın özel bir günü anneler gününü kutluyoruz. Her sene takvime bağlı değişiklik gösteren anneler günü, bu yıl için 12 Mayıs 2012 Pazar günü kutlanacak.

Peki annenize olan sevgi ve bağlılığınızı göstermek için bu sene ona ne hediye alacaksınız? Onun zarifliğini, güzelliğini ve eşsizliğini yansıtabilmek için değişik takılar, aksesuarlar ve mücevherler şüphesiz ki en ideal hediyelerden olacaktır. Zümrüt, inci veya yakut taşlarıyla bezenmiş farklı tasarımlara sahip kolyeler, bileklikler ve küpeler annenizin aklını başından almaya yetecektir. En şık ve en özel takıları müşterilerine sunan Lidyana aracılığı ile vereceğiniz bir anneler günü hediyesiyle annenizin unutamayacağı bir anneler günü yaşatabilirsiniz.

1 yorum:

  1. Çiçek, çikolata, oyuncak ayı gibi klişe hediyeleri bir kenara artık! Çağ teknoloji çağı, hediyeler de bu yönde olmalı bence. Örneğin annenize bir meşgale olması için güzel bir fotoğraf makinesi alabilirsiniz. Veyahut kullanışlı bir tableti Anneler günü hediyesi olarak annenize sunabilirsiniz.


    YanıtlaSil